wtorek, 3 lutego 2015

Królowa Śniegu | Góra Chełm

W niedzielę wybraliśmy się na małą wycieczkę do rezerwatu Góra Chełm. Rezerwat ten znajduje się na terenie dwóch gmin - Wiśniowa i Frysztak (Podkarpacie). Pogoda sprzyjała, słonecznie, bezwietrznie, a do tego świeży śnieg, który w lasach wygląda naprawdę efektownie!


4 komentarze:

 1. ojacie, ale zaskoczenie, dopiero po ujęciu tej kapliczki poznałam to miejsce, byłam w nim ;) aż miło.
  faktycznie, śnieg w Twoich kadrach jest niesamowity;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I cóż człowieka mogą interesować zeszłoroczne śniegi... no jednak mogą... Zwłaszcza jak się tegorocznymi nie nasycił.
  Góra Chełm - często ją obserwuję podczas swoich wyjść w pogórze. W sumie jak dla mnie to jest w takiej "głupiej" odległości. Za daleko żeby iść piechotą a za blisko żeby "wyprawę" organizować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, takie "malownicze" śniegi zdarzają się ostatnio niezmiernie rzadko, tym bardziej się cieszę, że wykorzystaliśmy tamten dzień na wycieczkę z aparatem w dłoni ;) Dla nas Góra Chełm zdecydowanie w odpowiedniej odległości, aby organizować "wyprawę" :D

   Usuń
  2. Już sobie wytyczyłem trasę, z Kamienicy Górnej przez las do bunkrów potem na wodospad i południowym trawersem z powrotem na parking do Kamienicy - kumpel już ugadany, tylko jeszcze pogody i czasu nam potrzeba.

   Usuń